textová reklama pr weby články spolubývanie Bratislava inzercia práce Bratislava inzercia Bratislava inzerce Praha autodoprava Bratislava autodoprava Praha základný príjem dopyt zdarma poptávka zdarma poistenie cez internet pojištění přes internet online
OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

PR Články

Bazar obytných přívěsů a karavanů Burimex

V blízkosti obce Beroun, v obci Trubín, se nachází bazar karavanů provozovaný společností Burimex s.r.o. Kromě samotného bazarového prodeje zde můžete také koupit nové karavany značek Swift, Caravelair, EURAMOBIL, Sterling a Sprite.

V bazaru karavanů se nalézají přívěsy anglické, německé nebo francouzské výroby. Prodejna je otevřena po celý rok a obvykle zde najdete nabídku více než 40 modelů karavanů. Všechny karavany v nabídce bazaru prověřil technik a jsou zcela uzpůsobeny pro provoz na českých silnicích. Vůbec se tedy nemusíte bát toho, že si zakoupíte karavan anglické výroby a nebudete s ním moci jezdit po českých silnicích. Bazar s karavany je týdně doplňován novými přívěsy.

Opravy karavanů

Společnost Burimex vytvořila opravdu skvělé zázemí pro všechny karavanisty. Kromě bazaru karavanů tam také najdete obchod s doplňky a centrum pro opravu.

Servis karavanů je prováděn vyškolenými pracovníky s mnohaletou zkušeností. Není problém karavan opravit, vylepšit nebo provést pravidelnou údržbu. Do krytého prostoru servisu se najednou vejde až 6 karavanů zároveň.

Bazar karavanů se 6 měsíční zárukou

Na každý prodaný karavan v bazaru dostanete kompletní záruku na šest měsíců. Dále jsou pro nováčky připraveny české brožury, které jim s jejich prvním zkušenost s karavanem pomohou a samozřejmostí je také poradenství s výběrem toho nejvhodnějšího karavanu. Zkušené karavanisty pak může zaujmout komisní prodej nebo nákup karavanu na protiúčet. Bazar karavanů Burimex je tu pro každého. Využijte i vy jeho prvotřídních služeb.

Spolehlivé stěhovací služby a za rozumné ceny lze objednat u odborné společnosti LEVNÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA. Kromě stěhování se firma věnuje také vyklízení bytů a stěhování těžkých břemen. Potřebujete převést nábytek nebo službu vypověděla Vaše pracovní dodávka? Pokud jste z Prahy, nabízí se využít prémiové služby, které nabízí půjčovna dodávek Praha.

Auta a autoelektrika

9.11.2015- I v současné době vysoce sofistikovaných automobilů a operačních systémů se vám stále může hodit znalost běžných elektrických součástek auta. Je samozřejmě pravda, že ve většině případů u poruchy elektriky v autě, jej můžete maximálně odstavit a nechat odtáhnout. Ovšem stále ještě je určité procento závad, které jste schopni vyřešit vlastními silami. Co by stále ještě mělo jít řešit? Klasická výměna autožárovek je v podstatě základ a i nadále musí výrobci myslet na to, že ji můžete přehazovat i na silnici bez nějakého extra vybavení. Pokud máte nové auto, podívejte se, jakým způsobem se výměna provádí, ušetříte si zbytečné minuty v zimě či dešti.

 

Dalším bodem jsou automobilové pojistky. Doporučujeme vozit několik náhradních a zjistit si, kde jsou umístěné. Je zbytečné, abyste kvůli takové drobnosti dojeli. Na závěr ještě doporučení – v zimních měsících se vyplatí si sebou vozit také startovací kabely. Teoreticky je nemusíte nikdy použít, ale pokud budete mít problém či někdo známý jste připraven. Startovací kabely je možné si nechat také vyrobit na zakázku, takže nemusíte řešit to, že jsou krátké. Všechno potřebnou autoelektriku najdete také v našem e-shopu: www.autoelektrik.cz

 

Autodoprava logistika spolujízda

12.6.2015- Autodoprava logistika spolujízda to jsou hlavní témata webstránky Logistickyportal.eu , který je zaměřen na vytěžování vozidel v nákladní a osobní dopravě. Portál nabízí možnost vytvořit si firemní profil autodopravce, soukromý profil na spolujízdu. Pro ty kteří potřebují poslat balík nebo speciální náklad stačí přidat poptávku na autodopravu zdarma nebo poptávku na spolujízdu rovněž zdarma pokud hledáte odvoz do práce, na nákupy nebo výlet nejen v Česku ale i do zemí jako Slovensko a to just in time v reálném čase.

 
Součástí webstránky je i logistické fórum určené k diskusi o dopravě, podstránky o vlakové a autobusové dopravě ale i volné sklady pro vaše zboží.
 
Využíváním portálu získáte: nové zakázky, spolujízdou ušetříte minimálně 50-75 % nákladů, čas, životní prostředí, plynulejší dopravu a nové kontakty.

pr články tiskové zprávy inzerujeme i na http://www.freewww.sk/PR-weby.html

© 2012-2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019 Copyright - Všechny práva vyhrazena! Žádnou část ani prílohu není možné reprodukovat bez souhlasu. inzerce Praha